O Karlove

Novostavba v srdci Karlovky ti ponúkne všetko, čo očakávaš od svojho bývania. Komornú atmosféru v tichej oblasti, ktorá je však zároveň blízko do centra. Okrem toho tu nájdeš aj všemožné zaujímavosti – od Zoologickej záhrady s dinoparkom, až po prírodu na Devínskej Kobyle a Karloveské rameno Dunaja.
Poď sa pozrieť, prečo bude aj pre teba Karlove srdcovou záležitosťou!

Všade blízko

Vďaka polohe uprostred „starej Karlovky“ je tu už dávno postarané o všetko, čo budeš k životu potrebovať. Do obchodu, do banky, či na poštu nemusíš chodiť ďaleko. Zbehneš si na zaujímavý film do kinoklubu. Vyzdvihneš deti z blízkej školy, či škôlky ktorú máš cez ulicu, a pôjdete spolu do knižnice na čítanie. S kamarátkami vybehneš na kávu do neďalekej kaviarne, alebo s kamarátmi na pivo do klubovne.

Na to sa pozriem

Jedinečné nové bývanie

Nové bývanie v centre Karlovky je vzácnosťou. Karlove je jedinou novostavbou v tejto časti, a vďaka polohe v stabilizovanej oblasti sa nemusíš báť ani žiadnej ďalšej výstavby na blízku. Ak tvoje srdce bije pre Karlovku, určite nesmieš zaváhať – ťažko totiž povedať, kedy sa podobná šanca objaví znova.

Zopár susedov v komornom projekte

Je skvelé poznať svojich susedov. Vedieť, že sa môžeš spoľahnúť na mamičku od vedľa, ak by si nemohla odviesť svoju dcéru do škôlky. Že si máš s kým ísť ráno zabehať. A tiež, že sa na teba môže spoľahnúť staršia pani z vyššieho poschodia, ktorej pomôžeš odniesť nákup. Pocit komunity a podpory je to, čo nájdeš v komornom Karlove.

Karlovka je prosto Karlovka

Za 10 minút v centre? Za chvíľu na akomkoľvek koncerte, divadle, akcii či v reštaurácii v starom meste? Skvelá dostupnosť MHD? Všetka občianska vybavenosť na dosah ruky? Tichá časť mesta? Vlastné rameno Dunaja s promenádou, kde môžeš zrelaxovať a stráviť leto?

Ak ťa to všetko láka, nájdeš to jedine v Karlovke. Miesto, ako žiadne iné.

Harmonogram výstavby


Harmonogram výstavby

REZERVÁCIA

Uzatvorením rezervačnej zmluvy a uhradením rezervačného poplatku vo výške 10% z ceny bytu vám bude byt rezervovaný.

ZMLUVNÁ DOKUMENTÁCIA

Po kolaudácii bytu prebehne príprava a podpis kúpnej zmluvy a doplatenie zvyšku kúpnej ceny.

Tiež chcete bývať v Karlove?